Günlük burç yorumları (9 Ocak 2024)

tarafından
48
Günlük burç yorumları (9 Ocak 2024)

Günlük burç yorumları (9 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 9 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün herhangi bir işi başlatmak bir girişimde bulunmak için uygun bir gün değil. Ay’ın ışığını kaybetmesi Merkür’ün Neptün ile oluşturduğu dik açının kesinleşmesi fikirlerimiz, düşüncelerimiz için bizi yanıltan bir etkiye sahip, temkinli olmakta fayda var.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün eğitim ve hukuk konularında, seyahatler ile ilgili yapılan planlar sonuçsuz kalabilir. İnsanların kendi inançları doğrultusunda sizi yanlış yönlendirdiği durumlar olabilir.
BOĞA
Sevgili Boğa, yatırımlar konusunda alacağınız tavsiyelere dikkat. Vergi, sigorta konularında beklenmedik harcamalar oluşabilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler, partneriniz veya ortaklarınız ile alacağınız kararlar sonuçsuz kalabilir. Bugün ortak hareket etmeniz gereken konular ile ilgili dikkatle düşünüp karar vermeniz önemli.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, yaptığınız iş ile ilgili sonuç almada sorun yaşayabilirsiniz. Bugün işleri bitirmek yerine işinizi eğlenceli kılan konulara yönelmeniz daha iyi hissettirecektir..
ASLAN
Sevgili Aslan, aşk hayatınız ile ilgili büyük yanlış anlaşılmalar olabilir, beklentilerinizin karşılanmasında hayal kırıklıkları oluşabilir herşeye rağmen eğlenmeyi ve üretmeyi seçip günü keyifli hale getirebilirsiniz
BAŞAK
Sevgili Başak, evinizde ve yaşam alanlarınızda yapmak istediğiniz değişiklikler sonuçsuz kalabilir. Aile içindeki sağlık konularına dikkat.
TERAZİ
Sevgili Terazi,zihniniz çok dağınık, plan program oluşturma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz, yakın çevreniz ile sosyalleşmenizi tavsiye ettiğimiz bir gün. Verilen vaatlere dikkat etmelisiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, ticari konular ile ilgili ödemeler gecikebilir; mali konularda kayıp yaşanması söz konusu olabilir, seyahat ve geziler için para harcamak gerekebilir.
YAY
Sevgili Yay, fiziksel görünümümüz, imajınız ile ilgili değişikler olabilir; ancak sonuçlarından mutlu olamayabilirsiniz, karar alırken kendi isteğiniz ile hareket etmekte fayda var.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, içsel olarak pozitif düşüncelerinizin sizi yanılttığını düşündüğünüz bir gün. Daha çok kendi içinizde muhasebe yapmanız gereken konular olabilir, sabredin. Kötü hissettiğiniz son günler.
KOVA
Sevgili Kova, arkadaş ve sosyal çevrenizdeki aldanmalara karşı dikkatli olun. Niyetleri kötü olmasa bile yönlendirildiğiniz konularda değer kayıpları yaşanabilir.
BALIK
Sevgili Balık, iş yaşantınız ile ilgili bitirmeniz gereken işler ve yerine getirilmesi gereken sorumluluklar zorlayabilir. Karar almanız için 1-2 gün beklemekte fayda var.

Kaynak