Günlük burç yorumları (6 Ocak 2024)

tarafından
43
Günlük burç yorumları (6 Ocak 2024)

Günlük burç yorumları (6 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 6 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Bugün ay akrep burcundaki seyahatine devam ediyor. Satürn ile oluşturacağı olumlu açı istikrarlı adımlar açısından bizleri destekliyor. Merkür Neptün dik açısı yaklaşıyor; bu günlerde fikirleriniz konusunda aldanabiliriz. Kandırılmaya dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün sezgisel hareket edeceğiniz bir gün. Finansal açıdan gelir gider dengelerine dikkat etmeniz gerekiyor.
BOĞA
Sevgili Boğa, partneriniz veya ortaklarınız ile ilişkileriniz duygusal olarak anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz; hayatınızdaki insanların beklentileri, tutkuları daha ön planda olacak.
İKİZLER
Sevgili İkizler, çalışma hayatınız ve günlük rutinleriniz ile düzenleme yapacağınız hem bedenen hem de ruhsal sağlığınız ile daha yakından ilgileneceğiniz bir gün olacak.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, aşk hayatınız, ilişkileriniz ilgili konular gündeminizde. Arkadaşlarınız ve flörtünüz arasında denge oluşturmanız gereken durumlar oluşabilir, eğlenceli bir hafta sonu olacak.
ASLAN
Sevgili Aslan, ev yaşamınız ve aileniz daha çok ilgileneceksiniz; evinizde derin temizlik yapma isteğiniz uyanabilir. Bu durum duygusal olarak sizi dengeleyecektir.
BAŞAK
Sevgili Başak, eğitim yaşantınız ve yakın çevreniz ile ilgili konular gündeminizde; duygusal ve düşünsel yönünüz aktif. Tutku ile bağlı olduğunuz fikirleri hayata geçirmeniz için desteklendiğiniz bir gün.
TERAZİ
Sevgili Terazi, bugün alışveriş yapmak isteyebilir, harcamalar konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Mali konular konulara dikkat etmeniz gereken bir gün.
AKREP
Sevgili Akrep, bugün duygusal yönünüz aktif, partneriniz ile yoğun paylaşımlar içine gireceğiniz bir gün.
YAY
Sevgili Yay, bugün kendinizi baskı altında hissedeblir, hayatınızın kontrolünü ele alamadığınızı düşünebilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün arkadaşlarınız ile zaman geçirecek dertleşecek ve fikir alışverişi yapacaksınız bu size iyi gelecek.
KOVA
Sevgili Kova, bugün iş ve aile arasındaki dengeler gündemde olacak, kariyer ile ilgili atacağınız adımlar mali gelirlerinizi arttırmanız adına size şans tanıyacak.
BALIK
Sevgili Balık, bugün sizi kısıtlayan, sizi bloke ettiğini düşündüğünüz konulardan uzaklaşmak istediğiniz bir gün; arkadaşlarınız ile vakit geçirmek size iyi gelecek.

Kaynak