Günlük burç yorumları (26 Ocak 2024)

tarafından
56
Günlük burç yorumları (26 Ocak 2024)

Günlük burç yorumları (26 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 26 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün gökyüzünün devrimci gezegeni Uranüs durağan pozisyona geçiyor, para piyasaları ile ilgili ani değişimler söz konusu olabilir. Gün biterken gerçekleşecek Ay-Uranüs karesi ve Jüpiter Güneş karesi saldırıları ve çatışmaları tetikleyebilir.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün ilişkiler konusunda ani sakin olmanızda fayda var, partneriniz ile hararetli tartışmalar yaşayabilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, bugün aileniz ve iş hayatınızda devrim yapma isteğiniz yüksek, olayların gidişatını değiştirecek davranışlarda bulunabilirsiniz.
İKİZLER
Sevgili İkizler, bugün yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınızla ilgili güveninizi sarsacak haberler alabilirsiniz. Trafikte kazalara karşı dikkatli olmalısınız.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün ani para kayıpları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan hiç beklemediğiniz davranışlar görebilirsiniz. Bazı insanları hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan,  bugün iş yaşantınızla ilgili ani değişiklikler olabilir.ortaklık sürdürdüğünüz işleriniz sonlanabilir. Partnerinizle gerilimler yaşayabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, kapalı alanlarda kalmakta zorluk çekebilirsiniz. Sağlık ve kendi bakımınızla ilgili konularla daha fazla ilgileneceksiniz. Ateşli hastalıklar ve diş problemlerine dikkat ediniz.
TERAZİ
Sevgili Terazi, bugün uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşebilir yaşanan bazı yanlış anlaşılmaları bitirmek adına adım atabilirsiniz. Abartılı harcamalardan kaçınmalısınız.
AKREP
Sevgili Akrep, partnerinizle ilgili ani tartışmalar ve gerilimler yaşayabilirsiniz. Iş hayatınızla ilgili bazı beklentileriniz gerçekleşmeyebilir.
YAY
Sevgili Yay, inandığınız değerler değişiyor, günlük yaşantınızda radikal kararlar alabilirsiniz ancak karar almak için doğru bir zaman değil.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, ani maddi kayıplar yaşanabilir, sağlık sorunlarına karşı dikkat olmalısınız.
KOVA
Sevgili Kova, eşiniz ve aileniz ile ilgili ani gerilimler meydana gelebilir. Ailenizden hiç beklenmedik davranışlar görebilirsiniz.
BALIK
Sevgili Balık, yakın çevrenizden işinizle ilgili ani beklenmedik haberler alabilirsiniz. Sağlık konularına dikkatli olmalısınız.

Kaynak